Klassementen Winter Masters 2018-2019

Hieronder staan de klassementen na de eerste speelronde:

 

Rood
Plaats Speler Vereniging Punten Games voor Games tegen Games verschil
1 Thijmen Van Grootel Waalrese LTV 20 78 38 40
2 Isaac Kuperus Waalrese LTV 18 63 46 17
3 Eva Bierings TV Tegenbosch 14 67 54 13
4 Pieter van de Heuvel ??? 14 56 46 10
5 Iris de Bar TV De Korrel 14 46 40 6
6 Maarten van Lieshout Waalrese LTV 12 46 34 12
7 Benjamin Ter Horst TV Tegenbosch 12 32 37 -5
8 Olivier Fassaert TV Tegenbosch 11 41 26 15
9 Yorick Koster TV Tegenbosch 10 32 28 4
10 Rick Bierings TV Tegenbosch 10 35 51 -16
11 Anagha Bebade TV Tegenbosch 8 26 40 -14
12 Britt Van der Laak TV Tegenbosch 8 30 56 -26
13 Nika Versmissen Waalrese LTV 8 23 57 -34
14 Bo van Gent TV Tegenbosch 5 16 38 -22
             
Oranje
Plaats Speler Club Punten Games voor Games tegen Games verschil
1 Lynn Wijnen Waalrese LTV 9 12 3 9
2 Miller van Gent TV Tegenbosch 9 12 4 8
2 Cas Van Dooren Veldhovense LTC 9 12 4 8
4 Tess van der Linden Veldhovense LTC 8 11 4 7
5 Sammy Chen TV De Korrel 8 11 5 6
6 Pim Tielemans Prinsejagt 8 9 5 4
7 Bart Dingemans TV Tegenbosch 8 9 7 2
7 Maan Wijzenbeek Prinsejagt 8 9 7 2
7 Selma Wong TV Tegenbosch 8 8 6 2
10 Jorn Soeteman TV Tegenbosch 8 9 8 1
11 Lara Boga Veldhovense LTC 8 8 8 0
11 Samuel van Stokrom Veldhovense LTC 8 8 8 0
13 Danique Gudden Veldhovense LTC 7 10 8 2
14 Dustin van Minderhout TV Tegenbosch 7 8 8 0
15 Jochem Kabel TV Tegenbosch 7 7 9 -2
15 Laura Pelle TV Tegenbosch 7 9 11 -2
15 Matthijs Ketelaars TV Tegenbosch 7 7 9 -2
15 Loïs Lavrijsen Veldhovense LTC 7 8 10 -2
19 Alexander Boustahji TV Tegenbosch 7 7 11 -4
20 Caro Schuurman Prinsejagt 7 5 11 -6
20 Emma Delfgou TV Tegenbosch 7 5 11 -6
22 Sophie In 'T Veld TV Tegenbosch 6 4 12 -8
23 Isa van Ampting TV Tegenbosch 6 3 12 -9
24 Olivier Ter Horst TV Tegenbosch 6 2 12 -10
             
Groen
Plaats Speler Club Punten Games voor Games tegen Games verschil
1 Fu Kui Janssen TV Tegenbosch 6 26 4 22
2 Mike Boone Veldhovense LTC 6 25 11 14
3 Rik Voermans TV De Korrel 6 20 8 12
4 Selma Yucesan Veldhovense LTC 6 21 11 10
4 Jorne Lokker TV Tegenbosch 6 16 6 10
6 Sofie Lenis Veldhovense LTC 6 21 14 7
6 Marit van Riet Veldhovense LTC 6 18 11 7
8 Imke Wassercordt Veldhovense LTC 5 21 11 10
9 Alec Voermans TV De Korrel 5 21 13 8
10 Femke van der Ven TV Tegenbosch 4 14 14 0
11 Emmy Sekeris Veldhovense LTC 4 14 17 -3
12 Jovani Zuylen TV De Korrel 4 13 18 -5
13 Fabian Bele Veldhovense LTC 3 14 4 10
14 Daan van Oirschot Veldhovense LTC 3 14 16 -2
15 Stefan Peter TV Tegenbosch 3 11 21 -10
16 Ot Derks Waalrese LTV 2 11 18 -7
16 Sam Van Gelder TV Tegenbosch 2 14 21 -7
18 Lucas Ketelaars TV Tegenbosch 2 9 20 -11
19 Thijs Smits TV Tegenbosch 2 9 23 -14
20 Jasper Aartse TV De Korrel 2 7 22 -15
21 Pepijn Soree Veldhovense LTC 2 5 22 -17
22 Ward Tober Veldhovense LTC 2 7 25 -18
23 Femke Vereijken TV Tegenbosch 1 9 10 -1
             
Geel
Plaats Speler Club Punten Games voor Games tegen Games verschil
1 Lotte Michielse Veldhovense LTC 6 22 6 16
2 Laurens Groeneveld TV De Korrel 6 21 7 14
3 Jill Young TV Tegenbosch 6 17 5 12
4 Finn Soeteman TV Tegenbosch 6 20 11 9
4 Sergin Yucesan Veldhovense LTC 6 18 9 9
6 Iris Keijzers TV De Korrel 6 14 6 8
6 Wout Sekeris Veldhovense LTC 6 16 8 8
8 Daan Croonen Veldhovense LTC 6 15 9 6
9 Ilan Kapteijns TV Tegenbosch 6 15 12 3
9 Fenna van Heezik Veldhovense LTC 5 16 13 3
11 Jeffrey Du TV Tegenbosch 4 15 7 8
12 Danilo Stessen TV Tegenbosch 4 14 9 5
13 Lieve Michielse Veldhovense LTC 4 14 10 4
14 Pim Verharen TV Tegenbosch 4 14 13 1
14 Luuc van de Crommert TV Tegenbosch 4 10 9 1
16 Coen van Deijck TV De Korrel 4 10 10 0
17 Fenne Coppelmans Veldhovense LTC 4 10 10 0
18 Twan Sekeris Veldhovense LTC 4 15 16 -1
18 Lars Peters TV De Korrel 4 9 10 -1
20 Nina Westerbeek TV Tegenbosch 4 8 10 -2
20 Seth Beelen Veldhovense LTC 4 13 15 -2
20 Thijs van Oosterhout TV Tegenbosch 4 13 15 -2
20 Jeroen Coolen TV Tegenbosch 4 11 13 -2
24 Valerie de Turck TV Tegenbosch 4 9 13 -4
25 Daan van Oirschot Veldhovense LTC 3 6 3 3
26 Milou Heeren Veldhovense LTC 3 8 13 -5
27 Bart Bastiaensen TV Tegenbosch 3 13 27 -14
28 Siegert de Jong TV De Korrel 2 10 14 -4
29 Carmen de Turck TV Tegenbosch 2 6 12 -6
29 Daphne Ketelaars TV Tegenbosch 2 12 18 -6
31 Bas Verharen TV Tegenbosch 2 11 20 -9
32 Niels van Verseveld TV Tegenbosch 2 7 17 -10
32 Thomas Yordanov Waalrese LTV 2 5 15 -10
34 Camiel Douven TV Tegenbosch 2 5 17 -12
35 Imke Wassercordt Veldhovense LTC 1 2 10 -8
36 Marloes Groeneveld TV De Korrel 1 2 14 -12
Jeugdcommissie overzicht